DZIEŃ DZIECKA W IWNIE - CEGIELNIA.

TAK JAK W ROKU UBIEGŁYM PAN PREZES KOŁA PZW WILDA KOL.JULIUSZ PO TRUDACH ORGANIZACYJNYCH DOPIOŁ SWEGO I PRZY WSPÓŁPRACY Z SAMORZĄDEM KOSTRZYNA , KOŁA PZW KOSTRZYN I KILKUNASTU SPONSORÓW, KTÓRYM UŚMIECH DZIECKA SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ I DAJE OSOBISTĄ SATYSFAKCJĘ, PO WSPÓLNYCH UZGODNIENIACH W DNIU 03.06.2018R. NA JEZ."CEGIELNIA"W IWNIE URZĄDZONO DLA NASZYCH MILUSIŃSKICH DWU GODZINNE ZAWODY WĘDKARSKIE.PONAD 50 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W DWÓCH GRUPACH WIEKOWYCH KONKUROWAŁO O JAK NAJLEPSZE MIEJSCE. ABY JEDNAK DZIEŃ DZIECKA SPRAWIŁ DZIECIOM WIĘCEJ RADOŚCI I NIE OGRANICZYŁ SIĘ NA PRZEKAZANIU DYPLOMÓW ,PUCHARÓW,PODARUNKÓW I SŁODYCZY ORAZ CIEPŁYCH DAŃ OBJADOWYCH KAŻDE DZIECKO DO WOLI MOGŁO ZJEZDŻAĆ Z USTAWIONEJ DLA NICH DMUCHANEJ ZJEZDŻALNI . DZIECI ZAINERESOWANE PRACĄ STRAŻKÓW MIELI MOŻLIWOŚĆ O TEJ PRACY Z NIMI POROZMAWIAĆ ZOBACZYĆ SPRZĘT GAŚNICZY A I OSOBIŚCIE TRZYMAĆ DZIAŁKO GAŚNICZE. KTO NATOMIAST CHCIAŁ POBAWIĆ SIĘ W ŻOŁNIERZA POD NADZOREM ODPOWIEDZIALNYCH LUDZI MÓGŁ ODDAĆ STRZAŁY DO TARCZY Z PRAWDZIWEJ BRONI. POGODA BYŁA WSPANIAŁA TO TEŻ CAŁA IMREZA DLA DZIECI ZAKOŃCZYŁA SIĘ PO 14 GODZ. MYŚLĘ ŻE NIE BYŁO TAM NIE ZADOWOLONEGO DZIECKA. W ICH IMIENIU DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY SWYM ZAANGAŻOWANIEM DALI RADOŚĆ TYM MŁODYM LUDZIOM.