Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

WAKACYJNE ZAGROŻENIA.

NADSZEDŁ OKRES WYPOCZYNKU OD PRACY. DUŻO KOLEŻANEK I KOLEGÓW WĘDKARZY SPĘDZA WOLNE CHWILE NAD JEZIORAMI CZY RZEKAMI. WSPANIAŁY TO WYPOCZYNEK TYM BARDZIEJ ŻE POGODA DOPISUJE DO BYTOWANIA NAD WODAMI. ZARZĄD KOŁA ŻYCZY WSZYSTKIM MIŁEGO SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU I REKORDOWYCH POŁOWÓW. CHCEMY JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA KILKA WIĄŻĄCYCH SIĘ Z TEGO TYPU WYPOCZYNKIEM ZAGROŻEŃ.

1.ZAGROŻENIE POŻAROWE - OBECNIE WYSOKIE TEMPERATURY WYSUSZYŁY ŚCIÓŁKĘ LEŚNĄ KTÓREJ DOOKOŁA JEZIOR JEST ZNACZNA ILOŚĆ. ZWRÓĆMY UWAGĘ KIEDY ROZPALAMY GRILA ,OGNISKO,CZY PALIMY PAPIEROSA.

2.PRZYDUCHA RYB - WYSOKIE TEMPERATURY POWIETRZA WIĄŻE SIĘ   Z         NAGRZEWANIEM WODY I UBYTKU W NIEJ TLENU.                                             NADMIERNE SKARMIANIE RYB(NĘCENIE) POWODUJE                                          PROCESY ROZKŁADU KTÓRE POBIERAJĄ TLEN I ZAKWASZAJĄ  WODĘ. OGRANICZMY NĘCENIE.

3. KAPIEL - DLA OCHŁODY SKOK DO WODY. TAK JEŚLI W DANYM MIEJSCU              WOLNO SIĘ KĄPAĆ.UMIEMY PŁYWAĆ,WSTĘPNIE ZMOCZYMY                                     CIAŁO OCHŁADZAJĄC JE (SZOK TERMICZNY).SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZWRÓĆMY NA KĄPIĄCE SIĘ DZIECI.

4.PO ZAKOŃCZONYM WYPOCZYNKU UPRZEJMIE PROSIMY O WYSPRZĄTANIE STANOWISK A ŚMIECI PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĘ.

                                                            ZARZĄD KOŁA.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

ZŁOWIENIE I HOL KTÓREJ Z RYB DAJE TOBIE NAJWIĘKSZĄ SATYSFAKCJĘ?
KARP
LIN
AMUR
BOLEŃ
SZCZUPAK
SANDACZ
SUM
BRZANA
WĘGORZ
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin