INFORMACJA PORZĄDKOWA.

ZARZĄD KOŁA WIZYTUJĄC TEREN JEZIORA "BRZOSTEK" W ROZMOWIE Z CZŁONKAMI NASZEGO KOŁA UZYSKAŁ INFORMACJE IŻ INNI WĘDKARZE CZĘŚCIOWO DEMONTUJĘ PALETY UMACNIAJĄCE GRZĄSKIE STANOWISKA PRZENOSZĄC JE NA INNE MIEJSCA BY STWORZYĆ WYGODNE STANOWISKO DLA SIEBIE. ZARZĄD KOŁA OSTRZEGA PRZED TEGO TYPU DZIAŁANIAMI PRZEPROWADZANYMI BEZ ZGODY ZARZĄDU. KAŻDY WĘDKARZ CHCĄCY PRZEPROWADZIĆ BUDOWĘ ,ROZBUDOWĘ,DEMONTAŻ WINIEN PISEMNIE WNIOSKOWAĆ DO ZARZĄDU, NA PIŚMIE LUB USTALIĆ ZMIANY Z OSOBĄ FUNKCYJNĄ ZARZĄDU BĘDĄCĄ W TYM CZASIE NAD JEZIOREM. OSOBY KTÓRE SAMODZIELNIE BEZ POINFORMOWANIA WŁADZ KOŁA DOPUSZCZĄ SIĘ WW. CZYNÓW A ICH DZIAŁALNOŚĆ BĘDZIE UDOKUMENTOWANA NA NOŚNIKACH LUB WIDZIANA OSOBIŚCIE PRZEZ CZŁONKÓW ZARZĄDU ZASTANĄ STOSOWNIE DO CZYNU UKARANE.

PO OSTATNIEJ KONTROLI ZAUWAŻONO BIESIADNE WORKI NAPEŁNIONE PUSTYMI BUTELKAMI PUSZKAMI I INNYMI ŚMIĆMI PO BIESIADNYMI. ZAWIESZONE TABLICZKI INFORMUJĄ O TYM ŻE ŚMIECI ZABIERAMY ZE SOBĄ. NAWET GDY BY TAKIEJ TABLICZKI NIE BYŁO TO OSOBA KTÓRA POZOSTAWIA PO SOBIE ŚMIECI NIECH POMYŚLI CZY TO DOBRZE O NIM ŚWIADCZY.

ZARZĄD KOŁA.