ZAWODY SPINNINGOWE Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

11 LISTOPADA 2018 ROKU KOŁO PZW nr.32 W OBORNIKACH ZORGANIZOWAŁO DLA CZŁONKÓW KÓŁ OKRĘGU POZNANAŃSKIEGO ZAWODY SPINNINGOWE Z OKAZJI 100 - LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. WSRÓD ZAWODNIKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W ZAWODACH BYŁ NASZ KOLEGA Z KOŁA 78 "NOTEĆ". WĘDKARZ TEN ZNANY JEST ZE SKROMNOŚCI, ALE TEŻ ZAWSZE UPARCIE GOTOWY DO WALKI JAKO ZAWODNIK I JAKO WĘDKARZ. TYM RAZEM POJECHAŁ POWALCZYĆ Z DRAPIEŻNIKAMI DLA ZABAWY. NO I ZAWODY PRZEZ ORGANIZATORA BYŁY JAK KOMENTOWAŁ- BARDZO ŁADNIE ZORGANIZOWANE PRZY SPRZYJAJĄCEJ POGODZIE STAŁY SIĘ PRZEDNIĄ ZABAWĄ DLA KOL. ROMANA MERKELA . TYM BARDZIEJ ŻE JEGO ZABAWA I PRZYGODA ZAKOŃCZYŁA SIĘ WYŁOWIENIEM SZCZUPAKA O WADZE 3,3kg I MIARZE 77 cm. TYM SAMYM UZYSKAŁ NAWYŻSZĄ NOTĘ ,ZA CO UCHONOROWANY ZOSTAŁ PUCHAREM I DYPLOMEM ZA ZAJĘCIE PIERWSZEGO MIEJSCA. JAK WIDAĆ NIE KAŻDA ZABAWA ŻLE SIĘ KOŃCZY. DZIĘKUJEMY KOLEDZE ZA UDZIAŁ I ZAJĘCIE TAK ZASZCZYTNEGO MIEJSCA .