NOWE INFORMACJE

Przygotowanie do sezonu

Koleżanki i Koledzy. Kończy się 2018 rok.Czas podsumowań osiągnięć wędkarskich.A co Nas czeka w Nowym 2019 r. Kilka zmian: - w opłatach w zależności od metody i sposobu połowu, od składki pełnej do niepełnej, w zależności czy chcemy łowić z łodzi czy tylko z brzegu, czy chcemy spinningować czy nie, czy chcemy łowić na wodach górskich czy nizinnych. Dawniej tak było /ZAŁĄCZNIK/. - wprowadzono rejestr połowów ryb.Przed wędkowaniem należy wpisać do niego datę oraz łowisko, a także ryby zaraz po złowieniu dla których obowiązuje limit ilościowy połowu.Straż Rybacka tutaj będzie b. aktywna. - ZG PZW wprowadził nowa kartę ewidencyjną wędkarza , którą należy wypełnić i podpisać. - Wieści z Koła "Noteć". 31.12.2018 r kończy się umowa na jez. Brzostek z Nadleśnictwem Czerniejewo.Zarząd koła na podstawie upoważnienia z ZO PZW Poznań podpisał nową umowę od 1.01.2019 r do 31.12.2028 r. z klauzurą , że obowiązują obostrzenia dzierżawy na  jez.Brzostek w Parku Krajobrazowym Promno. Brzostek zarybiliśmy. Z Jezierc nie rezygnujemy.Szczegóły na zebraniu.