EFEKTY WIOSENNYCH PORZĄDKÓW.

W SOBOTĘ NAD JEZIORO "BRZOSTEK" PRZYJECHAŁA 16 OSOBOWA EKIPA WĘDKARZY I CZŁONKÓW ZARZĄDU KTÓRZY NIE PRZYBYLI BY WĘDKOWAĆ I WYPOCZYWAĆ ALE BY PRZYGOTOWAĆ TEREN WOKÓŁ JEZIORA DO MIŁEGO WYPOCZYNKU Z WĘDKĄ W RĘCE W SEZONIE . MIŁO MOŻNA WYPOCZYWAĆ KIEDY NASZE OCZY NIE WIDZĄ ZALEGAJĄCYCH DOOKOŁA POZOSTAWIONYCH ŚMIECI TYPU - BUTELKI,PUSZKI,WORECZKI,OPAKOWANIA PO ZANĘTACH , PRZYNĘTACH I INNYCH ŚMIECI.JAK SIĘ OKAZAŁO I PO OKRESIE ZIMOWYM ZEBRANO AŻ DZIESIĘĆ WORKÓW TYCH NIECHCIANYCH PRZEZ NATURĘ PRZEDMIOTÓW. ZARZĄD WIE O TYM, ŻE DUŻA CZĘŚĆ POZOSTAWIONYCH NIECZYSTOŚCI POZOSTAWIONA BYŁA PRZEZ PSEUDO TURYSTÓW. WOBEC CZEGO ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ DO CZŁONKÓW NASZEGO KOŁA BY BĘDĄC NAD WODĄ WIDZĄC OSOBY POZOSTAWIAJĄCE ŚMIECI ZWRACALI IM GRZECZNIE UWAGĘ BY PO SOBIE SPRZĄTALI. JEŚLI ŚMIECI BĘDĄ POZOSTAWIONE PRZEZ WĘDKARZA Z WYKUPIONYM ROCZNYM LUB DOBOWYM ZEZWOLENIEM A ZOSTANIE ZAUWAŻONY PRZEZ CZŁONKA ZARZĄDU MOŻE SPODZIEWAĆ SIĘ STOSOWNEJ KARY. APELUJEMY DO WSZYSTKICH O ZACHOWANIE PORZĄDKU I CISZY NAD JEZIOREM. WRACAJAC DO SOBOTY KTÓRA ZA CIEPŁĄ NIE BYŁA TO UCZESTNICY PORZĄDKOWANIA NA ZAKOŃCZENIE PRACY ZJEDLI PIERWSZĄ W TYM ROKU KIEŁBASKĘ PIECZONĄ NAD OGNISKIEM.