WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE ZA 2019 ROK.

ZARZĄD KOŁA INFORMUJE WSZYSTKICH CZŁONKÓW KOŁA"NOTEĆ" ŻE DNIA 19 STYCZNIA 2020 ROKU W GODZ 11:00 DO 13:00 W WIELKOPOLSKIEJ IZBIE RZEMIEŚLNICZEJ W POZNANIU PRZY                                   AL.NIEPODLEGŁOŚCI 2 ODBĘDZIE SIĘ WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KOŁA.        JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY ŻE PRZYKŁADEM UBIEGŁYCH LAT NIE BĘDĄ WYSYŁANE KARTY POCZTOWE INFORMUJĄCE O WALNYM.WSZYSCY CZŁONKOWIE KTÓRZY PODALI PRAWIDŁOWE ADRESY E-MAIL ZOSTANĄ POINFORMOWANI O ZEBRANIU NA SWOJE SKRZYNKI INTERNETOWE. PROSIMY O ICH ODCZYTYWANIE. PROSIMY TE BY OSOBOM   O KÓRYCH WIEMY ŻE NIE UZYWAJĄ INTERNETU A ZNAMY ICH NR.TELEFONÓW LUB MAMY Z NIMI KONTAKT OSOBISTY ,PRZEKAZAĆ INFORMACJE O ZEBRANIU.                      JEDNOCZEŚNIE PROSIMY BY KAŻDY CZŁONEK DOKONUJĄCY OPŁAT NA NOWY 2020 ROK PODAŁ SKARBNIKOWI ADRES KONTAKTOWY E-MAIL I TEL.KONTAKTOWY CO ZNACZNIE USPRAWNI PRACĘ ZARZĄDOWI I PRZYSPIESZY PROCES KONTAKTU. DANE CZŁONKÓW ZARZĄD KOŁA MA OBOWIĄZEK CHRONIĆ WIĘC NIE OBAW O ICH NIEZASADNE UŻYTKOWANIE.                                                                                                     ZARZĄD KOŁA ZAPRASZA NA ZEBRANIE.