IFORMACJA OD SEKRETARZA KOŁA.

UPRZEJMIE INFORMUJĘ ŻE JAKO SEKRETARZ KOŁA I PROWADZĄCY NASZĄ INTERNETOWĄ STRONĘ KOŁA W RAMACH WOLNEGO CZASU DOŁOŻĘ STARAŃ

BY WSZYSTKIE NOWE UCHWAŁY I BIEŻACE INFORMACJE O KOLE JAK NAJSZYBCIEJ ZNALAZŁY SIĘ DO WASZEJ WIADOMOŚCI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. JEDNOCZĘŚNIE INFORMUJĘ ŻE OBSZERNE UCHWAŁY W ZWIĄZKU Z ICH WAGĄ NIE POZWALAJĄ MI NA UMIESZCZENIE W CAŁOŚCI MUSZĄ BYĆ POMNIEJSZONE LUB PODZIELONE NA DWIE CZĘŚCI PODOBNIE JAK WYNIKI ZAWODÓW.ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAM.SKŁADKI JUŻ SĄ UMIESZCZONE W ZAKŁADCE. KASA KOŁA URŻĘDUJE JAK W 2019 ROKU.PRZY ZAKUPIE UPRAWNIEŃ PROSZĘ BY KAŻDY NASZ CZŁONEK PODAŁ PANI SKARBNICZCE NR.TELEFONU I ADRES SWOJEJ POCZTY E-MAIL DO KONTAKTU.OCZYWIŚCIE NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE. NAM POTRZENE SĄ TE DANE BY POINFORMOWAĆ CZŁONKÓW O TERMINIE WALNEGO ZGROMADZENIA,JAKO ZE Z BRAKU MOŻLIWOŚCI ZAKUPU KART POCZTOWYCH MUSIELIBYŚMY OGCIĄZAĆ CZŁONKÓW WIĘKSZYMI KOSZTAMI ZA KORESPONDENCJĘ. WASZE DANE NIE BĘDĄ PRZEKAZYWANE POZA ZARZĄD KOŁA. PROSIMY TEŻ INNYMI SPRAWAMI KOŁA KTÓRYCH NIE MA NA STRONIE DO KONTAKTU NA NASZE E-MAILE.                                              SEKRETARZ KOŁA.