USTALENIE PRZEZ ZARZĄD KOŁA OSOBY PEŁNIĄCEJ OBOWIĄZKI PREZESA KOŁA.

W imieniu Zarządu Koła Nr 78 "NOTEĆ" w Poznaniu , informuję  że obowiązki Prezesa Koła, po zmarłym kol. Michale Miszczaku pełni do czasu Walnego Zgromadzenia, na podstawie uchwały Zarządu z dnia 24.05.2021r, kol. Zbigniew Kmieczyński ( dotychczasowy Rzecznik dyscyplinarny

V-ce Prezes ds organizacyjnych Ryszard Kownacki

Zarząd Koła zwraca się do członków naszego koła o kontakt z nami osób, które chciały by udzielać się w zarządzaniu, wraz z obecnym Zarządem naszym kołem. Obecnie mamy wolne cztery wakaty które należy uzupełnić. Zarząd koła w obecnym swym składzie reprezentują w części osoby starsze ,dlatego też uważamy że odmłodzenie składu pomoże w rozwoju koła. Zapraszamy w każdy poniedziałek do sekretariatu koła ,kontakt telefoniczny lub mailowy na naszą pocztę.

sekretarz koła.