PUCHAR WIELKOPOLSKIEGO KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI w POZNANIU

PUCHAR WIELKOPOLSKIEGO KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI - 2010

Już po raz VIII na wodach dzierżawionych przez Koło PZW "Noteć" przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w Jeziercach rozegrano zawody spławikowe drużyn policyjnych z komend powiatowych wielkopolski o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Zwyciężyła i zdobyła to cenne trofeum drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie /okręg PZW Zielona Góra/z 4 punktami. Drugie miejsce zajęła drużyna z KPP Gostyń /okręg PZW Leszno/z 6 punktami. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom z KWP Poznań z 13 punktami. Indywidualnie zwyciężył kol.Michał Mania z KPP Wolsztyn, II miejsce kol.Tomasz Węcławiak z KWP Poznań, III miejsce kol.Lucjan Kulas z KPP Wolsztyn.

Ufundowany Puchar wręczył osobiście Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu mł.insp. Krzysztof Jarosz. Medale wręczał Dyrektor Biura ZO PZW w Poznaniu Andrzej Kuligowski. Puchar za największą rybę ufundowali Komendant Komisariatu Poznań Stare Miasto i Przewodniczący NSZZ Policjantów. Komenda Wojewódzka Policji otrzymała Medal 60-lecia PZW w dowód b.dobrej współpracy. Pogoda oraz humory organizatorów i uczestników dopisały. Do zobaczenia za rok.