Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

PUCHAR WIELKOPOLSKIEGO KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI w POZNANIU

PUCHAR WIELKOPOLSKIEGO KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI - 2010

Już po raz VIII na wodach dzierżawionych przez Koło PZW "Noteć" przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w Jeziercach rozegrano zawody spławikowe drużyn policyjnych z komend powiatowych wielkopolski o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.


Zwyciężyła i zdobyła to cenne trofeum drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie /okręg PZW Zielona Góra/z 4 punktami. Drugie miejsce zajęła drużyna z KPP Gostyń /okręg PZW Leszno/z 6 punktami. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom z KWP Poznań z 13 punktami. Indywidualnie zwyciężył kol.Michał Mania z KPP Wolsztyn, II miejsce kol.Tomasz Węcławiak z KWP Poznań, III miejsce kol.Lucjan Kulas z KPP Wolsztyn.


Ufundowany Puchar wręczył osobiście Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu mł.insp. Krzysztof Jarosz. Medale wręczał Dyrektor Biura ZO PZW w Poznaniu Andrzej Kuligowski. Puchar za największą rybę ufundowali Komendant Komisariatu Poznań Stare Miasto i Przewodniczący NSZZ Policjantów. Komenda Wojewódzka Policji otrzymała Medal 60-lecia PZW w dowód b.dobrej współpracy. Pogoda oraz humory organizatorów i uczestników dopisały. Do zobaczenia za rok.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAK OCENIASZ INFORMACJE ZAWARTE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ?
Bardzo dobrze
Dobrze
Zle
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin