P R O Ś B A ! ! !

ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH OSÓB KTÓRE KORZYSTAJĄ Z INFORMACJI ZAMIESZCZANYCH NA NASZEJ STRONIE, BY SKORZYSTALI Z MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA PRZECZYTANEJ WIADOMOŚCI . PODOBNIE KOMENTARZ MOŻNA DODAĆ W SONDZIE. SAMO DODANIE PUNKTU NA TEMAT PROWADZENIA STRONY NIE OKREŚLA CO KOMU SIĘ PODOBA CZY TEŻ NIE PODOBA. JAKO OSOBA OBECNIE REDAGUJĄCA WIĘKSZĄ CZĘŚĆ WPISÓW JESTEM ZAINTERESOWANY TYM , JAKIMI INFORMACJAMI ZAINTERESOWANI SĄ CZŁONKOWIE NASZEGO KOŁA I INNE OSOBY OTWIERAJĄCE NASZĄ STRONĘ . NA PODSTAWIE KOMENTARZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POPRAWIENIA WIZERUNKU NASZEJ STRONY I ZROZUMIENIA POTRZEB CZYTAJĄCYCH                                                                                               SEKRETARZ KOŁA.(PG)