ZAWODY 60-LECIA KOŁA "NOTEĆ"

TOWARZYSKIE ZAWODY

Koło PZW "Noteć" przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 20 lutego 2013 roku obchodziło swoje 60-lecie istnienia.Zwyczajem jest, aby w każdą okrągłą rocznicę odbyły się zawody dla zaprzyjażnionych - współpracujących z sobą kół z okręgu poznańskiego.W dniu 15.06.2013 r reprezentacje kół  PZW z : "HCP "Cegielski", "Jeżyce","Kostrzyn" "Pobiedziska","WPPZ Luboń","Wilda","Tarnowo Podgórne",i dwie drużyny "Noteci" rozegrały towarzyskie zawody spławikowe na jeziorze Ulla w Jeziercach.Koledzy z koła uczestniczyli także w zawodach indywidualnych.Wyniki bardzo obiecujące, ponad 7 kg ryb w 3-godziny.Wygrała 2- osobowa drużyna z koła PZW KOSTRZYN WLKP., II- miejsce TARNOWO PODGÓRNE, III- miejsce WPPZ LUBOŃ. Indywidualnie zwyciężył kol.Jan Kruszyński.W części oficjalnej były pamiątkowe puchary z okazji jubileuszu, listy gratulacyjne. Koło zostało odznaczone ODZNAKĄ HONOROWĄ "ZA ZASŁUGI DLA WĘDKARSTWA WIELKOPOLSKIEGO" przez Zarząd Okręgu PZW w POZNANIU. Na koniec wszyscy koledzy uczestniczyli we wspólnym posiłku.