Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosenne porządki wokół BRZOSKA i w JEZIERCACH

Wszystko było - ogłoszenie w planie pracy, piękna słoneczna  pogoda, towarzyskie pieczenie przy ognisku kiełbasek po sprzątaniu, ale nie dopisała frekwencja kolegów wędkarzy.

W pracach społecznie - wędkarskich brała udział na Brzostku jedna koleżanka i 3 kolegów a w sprzątaniu brzegów jezior w Jeziercach  4 kolegów wędkarzy plus dwóch nieletnich. Dokument w postaci zdjęć nie kłamie.

Przykro,że pierwsze spotkanie wędkarzy nad jeziorami tak słabo było reprezentowane.

Należy  wspomnieć jak to dawniej bywało. M.M

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • paulo Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  paulo

  Kolego Marcinie.
  Jak widać na załączonych zdjęciach sprzątanie odbyło się zgodnie z planem .
  Dziś nie mogę powiedzieć o której godzinie ta akcja się zaczęła ,ponieważ ja akurat nie mogłem w niej uczestniczyć. Wiem że część osób miała jechać na Brzostek a pozostała na Jezierce. Proszę kolego wpisać sobie
  w komórkę tel.782718595 który jest dostępny cały tydzień . A w dziale komunikaty jest kilka telefonów z którymi w razie takiej sytuacji jaka zaistniała można też się kontaktować i na te telefony można zgłaszać to o co komendant SSR prosił w opisie. Pozdrawiam Sekretarz Koła . (PG)

 • Cieluch Marcin Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  no przepraszam ale ja z marcinem i jeszcze jednym kolegą byłem przed godziną 8 ja to już o 7 rano i czekaliśmy do 9 aż ktoś się zjawi i nikt nie raczył się pojawić więc pojechaliśmy na baby na ryby bo pogoda łada a tam dawno nie byliśmy na rybkach. Miała być zbiórka na jeziercach o 8 rano i tam byliśmy. Więc chęci były tylko ktoś zawalił po drodze. Nasłuchiwaliśmy strażaków czy przyjadą a tu widzę że nie było chłopaków tak byśmy przyjechali bo byliśmy ich słyszeli.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

ZŁOWIENIE I HOL KTÓREJ Z RYB DAJE TOBIE NAJWIĘKSZĄ SATYSFAKCJĘ?
KARP
LIN
AMUR
BOLEŃ
SZCZUPAK
SANDACZ
SUM
BRZANA
WĘGORZ
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin