WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosenne porządki wokół BRZOSKA i w JEZIERCACH

Wszystko było - ogłoszenie w planie pracy, piękna słoneczna  pogoda, towarzyskie pieczenie przy ognisku kiełbasek po sprzątaniu, ale nie dopisała frekwencja kolegów wędkarzy.

W pracach społecznie - wędkarskich brała udział na Brzostku jedna koleżanka i 3 kolegów a w sprzątaniu brzegów jezior w Jeziercach  4 kolegów wędkarzy plus dwóch nieletnich. Dokument w postaci zdjęć nie kłamie.

Przykro,że pierwsze spotkanie wędkarzy nad jeziorami tak słabo było reprezentowane.

Należy  wspomnieć jak to dawniej bywało. M.M