0

Aktualności zobacz archiwum

WYGRALIŚMY W JEZIERCACH!

Aktualności | 2012-07-21 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

W dniu 07 lipca 2012 r. gościliśmy policjantów, pracowników cywilnych oraz emerytów w Jeziercach, gdzie na Jeziorze Ulla odbyły się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Policji Województwa Wielkopolskiego o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Łącznie startowało 10 drużyn z garnizonu wielkopolskiego. Pierwsze miejsce i główne trofeum, puchar, zdobyła drużyna KWP Poznań w składzie: Jarosław Ciszewski, Tomasz Horemski, Tomasz Węcławiak. Drugie miejsce wywalczyła drużyna KPP Wolsztyn, natomiast trzecie KPP ...... więcej

DOBRY WYSTĘP KOLEGI JERZEGO FEFERKUCH

Aktualności | 2012-07-03 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

Dnia 1 lipca 2012 r. odbyły się na jeziorze Dobro Klasztorne w miejscowości Pobiedziska zawody spławikowe Kół Rejonu Powiatu Poznańskiego. Dobry wynik w zawodach osiągnął Jerzy Feferkuch, który z wynikiem 12.200 g ! zajął czwarte miejsce w klasyfikacji indywidualnej. W klasyfikacji drużynowej,ekipa naszego Koła w składzie Jerzy Feferkuch, Jarosław Ciszewski, Kazimierz Wawrzyniak ostatecznie zajęła czwartą pozycję./JC/ ... więcej

TOMASZ HOREMSKI GOŚCIŁ NA ZAWODACH

Czołowy wielkopolski zawodnik w wędkarstwie spławikowym, właściciel sklepu "Leszcz" w Poznaniu, Tomasz Horemski był gościem na zawodach spławikowo - gruntowych naszego Koła, które odbyły się 30 czerwca 2012 r. na jeziorze Ulla w miejscowości Jezierce. Konkurs wygrał Tomasz Węcławiak z wynikiem 5050 g. Drugie miejsce zajął Jarosław Ciszewski -4750 g. Natomiast trzecie Jan Lipiecki - 2550 g. Pogoda dopisała, ryby żerowały bardzo dobrze. Łowiono leszcze, krąpie, oraz dorodne płocie. Tomasz Horemski dla wszystkich uczestników zawodów ufundował ...... więcej

PIERWSZE MISTRZOSTWA OKRĘGU WETERANÓW

W dniu 8 lipca 2012 r. na Zalewie Radzyny Małe w miejscowości Radzyny koło Kazimierza zostaną przeprowadzone Pierwsze Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Weteranów Wędkarstwa. Organizatorem zawodów jest Okręg PZW Poznań. W tych prestiżowych zawodach wędkarskich Koło PZW "Noteć" będzie reprezentował kol. Kazimierz Wawrzyniak, który zaliczany jest do faworytów tej imprezy./JC/... więcej

STARTUJEMY W POBIEDZISKACH!

Aktualności | 2012-06-27 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

Dnia 1 lipca br. drużyna naszego Koła w składzie: Jarosław Ciszewski, Jerzy Feferkuch, Kazimierz Wawrzyniak wystartuje w zawodach spławikowych Kół Rejonu Powiatu Poznańskiego. Zawody organizuje Koło PZW nr 40 Pobiedziska na jeziorze Dobro Klasztorne./JC/... więcej

KOMUNIKAT

Dnia 7 lipca br. odbędą się zawody wędkarskie wzdłuż całej linii brzegowej jeziora Ulla w miejscowości Jezierce. W związku z powyższym prosimy o nie planowanie wędkowania w tym terminie nad ww jeziorem./JC/ Zarząd Koła PZW "Noteć"... więcej

V ZAWODY GRAND PRIX POLICJI WOJEWÓDZTWA WIELKPOLSKIEGO

Aktualności | 2012-06-26 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

Dnia 07 lipca 2012 r. będziemy gospodarzami V Zawodów z Cyklu Grand Prix Policji Województwa Wielkpolskiego. Zawody odbędą się na jeziorze Ulla w miejscowości Jezierce. Główną nagrodę puchar dla najlepszej drużyny ufundował Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. Zbiórka o godzinie 7.00 nad jeziorem. Zawody będą trwały 3 godziny,można wchodzić do wody. Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach policjantów oraz pracowników cywilnych z Województwa Wielkpolskiego. Zapisy do dnia 30 czerwca br. przyjmuje Jarosław ...... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWO-GRUNTOWE ZALICZANE DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012"

Aktualności | 2012-06-13 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

Dnia 30.06.2012 r. odbędą się trzecie zawody /spławikowo- gruntowe/ zaliczane do punktacji "Wędkarz Roku 2012". Zawody odbędą się na jeziorze Ulla w miejscowości Jezierce. Zbiórka uczestnikówo godzinie 6.00 nad jeziorem. W konkursie dopuszcza się połów na dwie wędki /spławikową oraz drugą gruntową/. Dla najlepszych zawodników tradycyjnie przewidziane są atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy! /JC/... więcej

GRAND PRIX POLICJI WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO 2012 R.

Aktualności | 2012-06-01 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

Tabele z zawodów Grand Prix Policji Województwa Wielkpolskiego 2012 w wędkarstwie spławikowym patrz zakładka "klasyfikacje" /JC/... więcej

V MIEJSCE DRUŻYNY W PUDLISZKACH

Aktualności | 2012-05-30 | Publikujący: Koło PZW nr 078 Noteć w Poznaniu

W dniu 26.05.2012 r. na zbiorniku "Porąbka" w Pudliszkach odbyły się IV zawody z cyklu Grand Prix Policji Województwa Wielkopolskiego. Drużyna w składzie Jarosław Ciszewski, Tomasz Węcławiak, Krystian Żmudzki zajęła piąte miejsce. Najlepiej z drużyny łowił Krystian Żmudzki który w sektorze zajął 3 miejsce - 4680 g. Zawody wygrała drużyna gospodarzy KPP Gostyń, drugie miejsce KPP Krotoszyn, natomiast trzecie KMP Leszno./JC/... więcej