Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

TABELA PO II ELIMINACJI DO TYTUŁU " SPŁAWIKOWY MISTRZ KOŁA" 2014 R " WĘDKARZA ROKU"

LP. NAZWISKO I IMIĘ SUMA PKT. SUMA WAG ILOŚĆ ZAWODÓW 1 MERKEL ROMAN 37 4550 2 SPŁAWIK MISTRZ 2 KMIECZYŃSKI ZBIGNIEW 33 5250 2 3 LEŚNIAK MARCIN 32 3650 2 4 LIPIECKI JAN 31 3600 2 5 BALIK DARIUSZ 29 3750 2 6 FILIPIAK KRZYSZTOF 26 2650 2 7 KRUSZŃSKI JAN 25 2550 2 8 ŻÓŁCIAK ALICJA 24,5 2650 2 9 OKONIEWSKI STANISŁAW 23,5 2600 2 10 GAWRYCH ARTUR 20,5 1250 2 11 SAMUL KAZIMIERZ 20 1750 2 12 KOCHAŃSKI SŁAWOMIR 20 1750 2 13 GŁĘBOWSKI SZYMON 20 4500 1 14 GŁĘBOWSKI PAWEŁ 16,5 1000 2 15 REGULIŃSKI SŁAWOMIR 16 1430 2 16 CIELUCH ...... więcej

TABELA I ELIMINACJI DO TYTUŁU " SPŁAWIKOWY MISTRZ KOŁA" 2014 I " WĘDKARZA ROKU"

LP. NAZWISKO I IMIĘ SUMA PKT. SUMA WAG ILOŚĆ ZAWODÓW 1 BALIK DARIUSZ 20 2650 1 2 MERKEL ROMAN 19 2150 1 3 LEŚNIAK MARCIN 18 1650 1 4 KRUSZYŃSKI JAN 17 1550 1 5 LIPIECKI JAN 16 1450 1 6 GAWRYCH ARTUR 15 1150 1 7 KMIECZYŃSKI ZBIGNIEW 14 1100 1 8 FILIPIAK KRZYSZTOF 13 1050 1 9 WĘCŁAWIAK TOMASZ 12 1000 1 10 GŁĘBOWSKI PAWEŁ 11 0,900 1 11 SAMUL KAZIMIERZ 10 0,600 1 12 KOCHAŃSKI SŁAWOMIR 9 0,500 1 13 ŻÓŁCIAK ALICJA 7,5 0,350 1 14 OKONIEWSKI STANISŁAW 7,5 0,350 1 15 WIĘCKOWSKI RAFAŁ 6 0,250 1 16 CIELUCH ...... więcej

WYNIKI I TABELA KOŃCOWA PO " IV ELIMINACJI O MISTRZOSTWO KOŁA" I DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU"

LP. NAZWISKO I IMIĘ SUMA PKT. SUMA WAG ILOŚĆ ZAWODÓW 1 KMIECZYŃSKI ZBIGNIEW 48 11640 4 Wędkarz Roku Spiningowy Mistrz Koła 2 WĘCŁAWIAK TOMASZ 45 20750 4 Spławikowy Mistrz Koła 3 ŻÓŁCIAK ALICJA 37,5 13100 4 4 BALIK DARIUSZ 34 14750 4 5 MARCINIAK JACEK 33,5 11800 3 6 MERKEL ROMAN 30,5 9600 4 7 KRUSZYŃSKI JAN 28 9000 4 8 CIELUCH MARCIN 23 7850 4 9 KOCHAŃSKI SŁAWOMIR 19 7400 4 10 FEFERKUCH JERZY 16 2900 1 11 GŁĘBOWSKI PAWEŁ 14 5150 4 12 REGULIŃSKI SŁAWOMIR 12 3050 4 13 OKONIEWSKI STANISŁAW ...... więcej

WYNIKI I TABELA PO " III ELIMINACJI O MISTRZOSTWO KOŁA" I DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU"

LP. NAZWISKO I IMIĘ SUMA PKT. SUMA WAG ILOŚĆ ZAWODÓW 1 WĘCŁAWIAK TOMASZ 44 20750 3 2 ŻÓŁCIAK ALICJA 36,5 13100 3 3 MARCINIAK JACEK 33,5 11800 3 4 BALIK DARIUSZ 33 14750 3 5 KMIECZYŃSKI ZBIGNIEW 31 11550 3 6 MERKEL ROMAN 29,5 9600 3 7 KRUSZYŃSKI JAN 27 9000 3 8 CIELUCH MARCIN 22 7850 3 9 KOCHAŃSKI SŁAWOMIR 18 7400 3 10 FEFERKUCH JERZY 16 2900 1 11 GŁĘBOWSKI PAWEŁ 13 5150 3 12 OKONIEWSKI STANISŁAW 11,5 4650 3 13 REGULIŃSKI SŁAWOMIR 11 3050 2 14 SAMUL KAZIMIERZ 10 3300 2 15 WĘCKOWSKI ...... więcej

WYNIKI I TABELA PO " II ELIMINACJI O MISTRZOSTWO KOŁA" I DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU"

LP. NAZWISKO I IMIĘ SUMA PKT. SUMA WAG ILOŚĆ ZAWODÓW 1 WĘCŁAWIAK TOMASZ 32 13400 2 miejsce 1 2 MARCINIAK JACEK 26.5 8750 2 miejsce 2 3 ŻÓŁCIAK ALICJA 25,5 7500 2 miejsce 3 4 FEFERKUCH JERZY 16 2900 1 miejsce 9 5 MERKEL ROMAN 25 7350 2 miejsce 4/5 6 KMIECZYŃSKI ZBIGNIEW 25 9200 2 miejsce 4/5 7 KRUSZYŃSKI JAN 19 5750 2 miejsce 7/8 8 CIELUCH MARCIN 19 6350 2 miejsce 7/8 9 BALIK DARIUSZ 23 9200 2 miejsce 6 10 REGULIŃSKI SŁAWOMIR 10 2000 1 miejsce 11/12 11 GŁĘBOWSKI PAWEŁ 11 3800 2 miejsce 10 12 WIĘCKOWSKI RAFAŁ 8 ...... więcej

WYNIKI I TABELA PO " I ELIMINACJI O MISTRZOSTWO KOŁA" I DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU"

LP. NAZWISKO I IMIĘ SUMA PKT. SUMA WAG ILOŚĆ ZAWODÓW 1 WĘCŁAWIAK TOMASZ 19 6250 1 2 MARCINIAK JACEK 18 4550 1 3 ŻÓŁCIAK ALICJA 17 3300 1 4 FEFERKUCH JERZY 16 2900 1 5 MERKER ROMAN 15 2800 1 6 KMIECZYŃSKI ZBIGNIEW 14 2500 1 7 KRUSZYŃSKI JAN 13 2300 1 8 CIELUCH MARCIN 12 2250 1 9 BALIK DARIUSZ 11 2150 1 10 REGULIŃSKI SŁAWOMIR 10 2000 1 11 GŁĘBOWSKI PAWEŁ 9 1950 1 12 WIĘCKOWSKI RAFAŁ 8 1850 1 13 SAMOL KAZIMIERZ 7 1250 1 14 GŁĘBOWSKI SZYMON 6 1150 1 15 STACHOWIAK IRENEUSZ 5 0,700 ...... więcej

WYNIKI I TABELA KOŃCOWA PO IV KONURSACH ZALICZANYCH DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" - Stare Miasto k.Konina 27.10.2012 r.

WYNIKI I TABELA KOŃCOWA PO IV KONKURSACH ZALICZANYCH DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012"- Stare Miasto k. Konina 27.10.2012 r. Lp. IMIĘ I NAZWISKO SUMA PKT. SUMA WAG/g/ ILOŚĆ ZAWODÓW 1. Zbigniew Kmieczyński 66 pkt. 6500 g 4/Wędkarz Roku2012/ 2. Tomasz Węcławiak 58pkt. 12100 g 3 /Spławik Mistrz Koła/ 3. Jarosław Ciszewski 55pkt. 11100 g 4 4. Alicja Żółciak 52pkt. 4950 g 4 /Spinning Mistrz Koła/kobieta I miejsce 5. Krzysztof Filipiak 45,5pkt. 6650 g 3 6. Jerzy Feferkuch 43,5pkt. 6750 g 3 7. Kazimierz Wawrzyniak 43,5pkt. 3800 g ...... więcej

WYNIKI I TABELA PO III ZAWODACH SPŁAWIKOWO - GRUNTOWYCH ZALICZANYCH DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" - Jezierce, jezioro Ulla 30.06.2012 r.

WYNIKI I TABELA PO III ZAWODACH SPŁAWIKOWO GRUNTOWYCH ZALICZANYCH DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" Jezierce, jezioro Ulla 30.06.2012 r. Lp. IMIĘ INAZWISKO SUMA PKT. SUMA WAG/g/ ILOŚĆ ZAWODÓW 1. Tomasz Węcławiak 58 pkt. 12100 g 3 /Spławik Mistrz Koła/ 2. Jarosław Ciszewski 55 pkt. 11100 g 3 3. Zbigniew Kmieczyński 47,5 pkt. 6400 g 3 4. Krzysztof Filipiak 45,5 pkt. 6650 g 3 5. Jerzy Feferkuch 43,5 pkt. 6750 g 3 6. Sławomir Reguliński 41,5 pkt. 5300 g 3 7. Jan Lipiecki 38 pkt. 8300 g 2 8. Krystian Żmudzki 35,5 pkt. 5550 g ...... więcej

WYNIKI I TABELA PO II ELIMINACJACH O MISTRZOSTWO KOŁA ORAZ DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" - Jezierce, jezioro Ulla 19.05.2012 r.

WYNIKI I TABELA PO II ELIMINACJACH O MISTRZOSTWO KOŁA ORAZ DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" Jezierce,jezioro Ulla 19.05.2012 r. Lp. IMIĘ I NAZWISKO SUMA PKT. SUMA WAG/g/ ILOŚĆ ZAWODÓW 1. Tomasz Węcławiak 38 pkt. 7050 g 2 /Spławik.MistrzKoła/ 2. Jarosław Ciszewski 36 pkt. 6350 g 2 3. Krystian Żmudzki 35,5pkt. 5550 g 2 4. Zbigniew Kmieczyński 34,5pkt. 5400 g 2 5. Krzysztof Filipiak 30,5pkt. 4600 g 2 6. Sławomir Reguliński 29,5pkt. 4550 g 2 7. Jerzy Feferkuch 26,5pkt. 4250 g 2 8. Maciej Bartel 20,5pkt. 3000 g 2 9. Jan Lipiecki ...... więcej

WYNIKI I TABELA PO I ELIMINACJACH O MISTRZOSTWO KOŁA ORAZ DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" - Jezierce, jezioro Ulla 28.04.2012 r.

WYNIKI I TABELA PO I ELIMINACJACH O MISTRZOSTWO KOŁA ORAZ DO PUNKTACJI "WĘDKARZ ROKU 2012" Jezierce, jezioro Ulla 28.04.2012 r. Lp. IMIĘ I NAZWISKO SUMA PKT. SUMA WAG/g/ ILOŚĆ ZAWODÓW 1. Jarosław Ciszewski 20 pkt. 3400 g 1 2. Tomasz Węcławiak 19 pkt. 2700 g 1 3. Zbigniew Kmieczyński 17,5pkt. 2100 g 1 3. Krystian Żmudzki 17,5pkt. 2100 g 1 5. Krzysztof Filipiak 16 pkt. 2050 g 1 6. Sławomir Reguliński 15pkt. 2000 g 1 7. Jerzy Feferkuch 14 pkt. 1950 g 1 8. Andrzej Rachubiński 13 pkt. 1400 g 1 9. Szymon Głębowski 12 pkt. 1300 g ...... więcej

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

ZŁOWIENIE I HOL KTÓREJ Z RYB DAJE TOBIE NAJWIĘKSZĄ SATYSFAKCJĘ?
KARP
LIN
AMUR
BOLEŃ
SZCZUPAK
SANDACZ
SUM
BRZANA
WĘGORZ
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin