Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

MORSKA PRZYGODA.

W PIĄTKOWY WIECZÓR 27 WRZEŚNIA ZAŁOGA KOŁA "NOTEĆ" WYRUSZYŁA NA MORSKĄ PRZYGODĘ DO DARŁÓWKA. NA MIEJSCU BYLI NAD RANEM DNIA NASTĘPNEGO. TAM NASTĄPIŁA PRZESIADKA Z AUTOKARU NA KUTER. KUTER "HENRYK SZ" TO JEDNOSTKA NA KTÓRYM SĄ DOBRE WARUNKI DO WĘDKOWANIA I PRZYJAZNA ZAŁOGA. WYPŁYNĘLIŚMY NA MORZE PRZY SILE WIATRU 3-4 STOPNIA W SKALI BOUFORTA ,Z TENDENCJĄ WZROSTOWĄ DO 5-6 STOPNI . TAKA AURA NIE SPRZYJAŁA SPOKOJNEMU WĘDKOWANIU. ALE CHĘĆ POCZUCIA NA KIJU WALCZĄCEGO DORSZA BYŁA MOCNIEJSZA NIŻ SIŁA WIATRU , CHOĆ NIE JEDEN Z KOLEGÓW POKŁONIŁ SIĘ MORZU I ODDAŁ JEMU HOŁD. W TYM PRZEJŚCIOWYM OKRESIE NIKT RACZEJ NIE MIAŁ APETYTU NA POSIŁEK A I NIEODCZUWAŁ PRAGNIENIA. WĘDKOWANIE W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ POGODĄ ZOSTAŁO SKRÓCONE O JEDNĄ GODZINĘ CO NIE OZNACZAŁO ŻE NIC NIE BRAŁO. KAŻDY Z ZAWODNIKÓW MIAŁ PRZYJEMNOŚĆ WYCIĄGNĄĆ Z MORSKICH GŁĘBIN KILKA LUB KILKANAŚCIE DORSZY. NIE BYŁY TO POTWORNE OKAZY ALE MORSKA PRZYGODA ZOSTAŁA UWIEŃCZONA SUKCESEM. PO ZEJŚCIU NA ZIEMIĘ POJECHALIŚMY NA OBJAD. CISZA PANUJĄCA PODCZAS POSIŁKU ŚWIADCZYŁA O WYBORNYM SMAKU SERWOWANYCH DAŃ W PENSJONACIE "EWA" W DARŁOWIE. CAŁA EKIPA ZADOWOLONA Z PRZYGODY DOTARŁA O PÓŁNOCY DO POZNANIA. PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ DLA KIEROWCY AUTOKARU KOL.DYZMY GRZEGORZA I ZARAZEM CZŁONKA NASZEGO KOŁA KTÓRY POKONAŁ WIELE SETEK KILOMETRÓW BY POZWOLIĆ KOLEGOM Z KOŁA PRZEŻYĆ MORSKĄ PRZYGODĘ.                                (PG)

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

 • Cieluch Marcin Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  Witam Wszystkich
  No muszę przyznać że było naprawdę bardzo fajnie (po mimo że chyba jako pierwszy i ciągły miałem chorobę morską :-( ). Pierwszy postój wyrzut wędki i od razu rybka :-) ogólnie to złapałem 13 dorszy 2 nawet całkiem spore i jednego śledzia :-).
  Miałem obawy na początku co do szypra i kutra różne opinie czytałem na necie ale jak się okazało był naprawdę OK każdy coś tam połowił, kuter też był fajny i ładny ja mogę polecić HENRYK SZ na kolejną morską wyprawę :-)
  Pozdrowienia Dla Wszystkich i Dziękuję za taką Wyprawę
  Kolega Piotr również Dziękuje :-)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAK OCENIASZ INFORMACJE ZAWARTE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ?
Bardzo dobrze
Dobrze
Zle
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin