ZAWODY SPININGOWE - PRZECZYTAJ - PILNE!!!

DNIA 19.10.2013 R. JAK JUŻ INFORMOWAŁEM ODBĘDĄ SIĘ SPININGOWE ZAWODY KOŁA " NOTEĆ " . W ZWIAZKU Z TYM ŻE RZEKA "WARTA" NA ODCINKU GDZIE ODBĘDĄ SIĘ ZAWODY, NALEŻY DO OKRĘGU GORZOWSKIEGO, KAŻDY WĘDKUJACY BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO WYPEŁNIENIA REJESTRU ZŁOWIONYCH RYB. DLATEGO OPRÓCZ MIARY KAŻDY MUSI MIEĆ PRZY SOBIE COŚ DO PISANIA. ZARZĄD KOŁA ZOBOWIAZANY JEST DO SPORZADZENIA LISTY OSÓB STARTUJĄCYCH NIEZBĘDNEJ DO UZYSKANIA ZGODY NA WĘDKOWNIE W OKRĘGU Z KTÓRYM NASZ OKRĘG NIE PODPISAŁ POROZUMIENIA I ZABEZPIECZENIA TRANSPORTU I POCZĘSTUNKU.  WOBEC POWYŻSZEGO WSZYSCY, KTÓRZY CHCĄ  UCZESTNICZYĆ W ZAWODACH PROSZENI SĄ O PRZEKAZANIE SWOJEGO IMIENIA I NAZWISKA, NR.KARTY WĘDKARZA DO PONIEDZIAŁKU 14.10.2013 R. DANE MOŻNA PRZESYŁAĆ NA NOWO OTWARTE KONTO POCZTY ELEKTRONICZNEJ : sekretnotec@onet.pl  oraz SMS-em LUB TELEFONICZNIE NA NR.TELEFONU 782 718 595 LUB 665 248 544.  NA PODANY WYŻEJ ADRES POCZTY MOZNA TEŻ PRZESYŁAĆ ZDJĘCIA ZŁOWIONYCH OKAZÓW PRZEZ CZŁONKÓW KOŁA 'NOTEĆ" Z KRÓTKIM OPISEM O CZYM INFORMOWAŁEM W ARTYKULE Z 05.10.2013 R.                 (PG)

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE BY OSOBY, KTÓRE ZAPOZNAŁY SIĘ Z INFORMACJĄ A WIEDZĄ I MAJĄ KONTAKT Z KOLEŻANKAMI I KOLEGAMI KTÓRZY CHĘTNIE UCZESTNICZYLI BY W ZAWODACH , A NIE KORZYSTAJĄ Z INTERNETU O PRZEKAZANIE IM W/W INFORMACJI PODAJĄC NR. KONTAKTOWY.